TOERNOOIEN

Voor onderstaande toernooien kan ingeschreven worden.

VRIJDAG 12 JANUARI 2024

1e  TANAKA NIEUWJAARSTOERNOOI

Alle senioren

Spelsysteem       5-kampen

Aanvang              20.00 uur

Einde                    0.00 uur

Kosten                 € 7,50

Inschrijven voor 2 januari 2024, vol = vol

Informatie of inschrijven bij Adriënne Suijkerbuijk: hotak68@ziggo.nl of 06-28632820

ZATERDAG 20 JANUARI 2024

NEDERLANDSE KAMPIOENESCHAPPEN 2024 ENKEL EN DUBBEL

Alle heren met een D- en E-licentie.

Spelsysteem       meerkampen, vervolg afvalsysteem

Aanvang              09.45 uur

Einde                    20.00 uur

Kosten                 € 14,00 enkel, € 4,00 dubbel

Inschrijven voor 10 december 2023

Informatie of inschrijven bij Adriënne Suijkerbuijk: hotak68@ziggo.nl of 06-28632820


ZONDAG 21 JANUARI 2024

NEDERLANDSE KAMPIOENESCHAPPEN 2024 ENKEL EN DUBBEL

Alle  dames met een B-, C-, D- en E-licentie.
Alle heren met een B- en C-licentie.

Spelsysteem       meerkampen, vervolg afvalsysteem

Aanvang              09.45 uur

Einde                    20.00 uur

Kosten                 € 14,00 enkel, € 4,00 dubbel

Inschrijven voor 10 december 2023

Informatie of inschrijven bij Adriënne Suijkerbuijk: hotak68@ziggo.nl of 06-28632820

PLANNING TOERNOOIEN

19 NOVEMBER                 HALVE FINALE NATIONALE SENIOREN MEERKAMPEN: B, D, F

26 NOVEMBER                 PARARANGLIJSTTOERNOOI WEER (O.V.B.)

3 DECEMBER                    KWARTFINALE NATIONALE JEUGDMEERKAMPEN

10 DECEMBER                  FINALE NATIONALE SENIOREN MEERKAMPEN: B, D, F

16 DECEMBER                  B RANGLIJSTTOERNOOI / O23 ASSEN

17 DECEMBER                  BATSWINGERSTOERNOOI TE GILZE

13 JANUARI                      PARA RANGLIJSTTOERNOOI ZOETERMEER

20 JANUARI                      NEDERLANDSE KAMPIOENSCHAPPEN SENIOREN B, C, D, E, F SCHIEDAM

21 JANUARI                      NEDERLANDSE KAMPIOENSCHAPPEN SENIOREN B, C, D, E, F SCHIEDAM

4 FEBRUARI                      HALVE FINALE NATIONALE JEUGDMEERKAMPEN

10 FEBRUARI                    B RANGLIJSTTOERNOOI / O23 SOEST

18 FEBRUARI                    1e RONDE NATIONALE SENIOREN MEERKAMPEN C, E, G

3 MAART                           HALVE FINALE NATIONALE SENIOREN MEERKAMPEN C, E, G

17 MAART                         A RANGLIJSTTOERNOOI / O23 DEN HAAG

23 MAART                         NEDERLANDSE KAMPIOENSCHAPPEN A ZWOLLE

23 MAART                         JEUGDKLASSENTOERNOOI 2024 ZWOLLE

25 MAART                         NEDERLANDSE KAMPIOENSCHAPPEN A ZWOLLE

14 APRIL                            NEDERLANDSE KAMPIOENSCHAPPEN VETERANEN SCHIEDAM

21 APRIL                            FINALE NATIONALE SENIOREN MEERKAMPEN C, E, G

11 MEI                               PARA RANGLIJSTTOERNOOI HOOGERHEIDE

11 MEI                               NEDERLANDSE KAMPIOENSCHAPPEN JEUGD B SOEST

12 MEI                               NEDERLANDSE KAMPIOENSCHAPPEN JEUGD A SOEST

8 JUNI                                FINALE NATIONALE JEUGD MEERKAMPEN PANNINGEN

9 JUNI                                FINALE NATIONALE JEUGD MEERKAMPEN PANNINGEN