Na de jeugd was het rond de klok van 19.30 uur tijd voor de senioren. Bij de senioren was de clubtitel dubbel 2026 nog vacant. Met 8 koppels was het een gezellige en sportieve Hotak’68-avond.

Er werd gestart in twee 4-kampen.

In poule A liepen Edwin Kommers en Sybren Maas geen averij op. Ze wisten alle 3 hun wedstrijden te winnen. Thimo en vader Ronald van Oers boden goed tegenstand in hun partijen maar kwam niet tot winst. Patrick van Loon en Adriënne Suijkerbuijk hadden moeite om in het ritme te komen naar een aantal maanden niet gespeeld te hebben. Aan het eind van de game lieten ze het vaak afweten. Tom van Oers en Roel van Elzakker wonnen van de nummers 3 en 4. Knap daar ze nog nooit samen hadden gedubbeld. In de het onderlinge duel met de nummers 1, Edwin en Sybren wisten ze de 3e game te winnen. In de vierde game tekenden Edwin en Sybren voor de winst.

In de B poule was het scenario gelijk aan poule A. De nummers 4 geplaatst Fred Verdult en Roland van de Bogart boden goed tegenstand maar kwamen niet tot winst. Evan Konings en Mark Alberti snoepten knap een game af van de nummers 1 en 2 geplaatst, maar moesten toch de winst laten. In de laatste partij van de meerkamp viel de beslissing voor de 1e plaats. Ton Kommers en Roland van den Heuvel boden goed tegenstand tegen Youri Aarden en Roald Vos. Met 11-6, 14-12 en 11-9 pakten Youri en Roald de winst.

De nummers 1 en 2 van elke poule speelden de kruisfinales.
Roel en Tom speelde tegen Youri en Roald. Het eerste duo won knap de 1e game met 11-7. Daarna kwamen Youri en Roald op stoom en wonnen de volgende 3 games: 9-11, 5-11 en 8-11. Hiermee stelden ze hun finale plaats veilig.

Vader en zoon Kommers troffen elkaar in de andere kruisfinale. Ton en Roland wonnen knap de 1e game (7-11). Net als in de andere kruisfinale wisten Edwin en Sybren de volgende 3 games te winnen, 12-10, 11-4 en 11-9.

Om de 3e en 4e plaats behaalden Roland en Ton een 3-0 winst tegen Tom en Roel.
Thimo en zijn vader speelden om plaats 7/8 tegen Fred en Roland. Het werd een spannende partij waarbij het kwartje elk kant op had kunnen vallen. De familie van Oers trok de winst over de streep met: 6-11, 11-9, 11-9 en 12-10.

Evan en Mark troffen om plaats 5 en 6 Patrick en Adriënne. Voor de laatste 2 was de kaas op. Mark en Evan wonnen met 3-0.

De finale tussen Edwin/ Sybren en Youri/Roald werd een mooie 5-gamer. Edwin kwamen 2-0 voor (11-6 en 11-2). Daarna kwamen Youri en Roald op stoom. Ze wonnen nipt de 3e game  met 10-12 en daarna ook game 4 met 7-11. In de vijfde game ging de strijd gelijk op. Aan het eind pakten Edwin en Sybren kleine voorsprong en gaven deze niet meer af. Ze wonnen met 11-8 en hiermee de clubtitel 2026.

Het was een sportieve en gezellige Hotak’68-avond.
Na de prijsuitreiking werd gezamenlijk gezellig nog een drankje gedaan!

Eindstand:

1e A Edwin Kommers en Sybren Maas
2e A Youri Aarden en Roald Vos
3e A Ton Kommers en Roland van den Heuvel
4e A Tom van Oers en Roel van Elzakker
5e B Evan Konings en Mark Alberti
6e A Patrick van Loon en Adriënne Suijkerbuijk
7e B Thimo en Ronald van Oers
8e B Fred Verdult en Roland van de Bogart

Foto’s zijn van Patrick van Loon