In de 1e klasse was Hotak 1 duidelijk de baas over Smash 1 uit Raamsdonkveer. Met een 2-8 overwinning werd de tegenstander vrij eenvoudig opzijgeschoven. Met een achterstand van 14 punten op koploper SV Red Star’58 2 zullen ze deze voorjaarscompetitie hoogstwaarschijnlijk genoegen moeten nemen met een 2e plaats. Gert Gosselink en Roald Vos wonnen ieder 3 wedstrijden. Edwin Kommers was goed voor 2 winstpartijen.
Overige senioren
Hotak 2 speelde knap gelijk tegen Tanaka 2 uit Etten-Leur, 5-5. Ondanks dit prima resultaat lijkt het 2e degradatie naar de 3e klasse niet meer te kunnen ontlopen (12 punten achterstand op de voorlaatste). Roland van den Heuvel was goed op dreef. 2 maal winst in het enkelspel en ook nog winst in het dubbel samen met Youri Aarden. Dezelfde Youri en Martijn Withagen waren goed voor 1 maal winst.
In de 4e klasse C wachtte koploper De Pin Pongers 1 uit de Wouwse Plantage voor Hotak 3. Een pittige opponent die een maatje te groot bleek, 9-1 nederlaag (Kees Overbeeke won 1 maal) derhalve. Met maar 2 punten voorsprong op de rode lantaarndrager The Back Hands 3 zal het nog een hels karwei worden om zich in de 4e klasse te kunnen handhaven.
In de 5e klasse verloor het 4e tegen koploper Effect’71 2 met 7-3 en blijft daardoor 5e in de stand. Ruud Segers was goed voor 2 overwinningen terwijl Kees Adriaanse ook weer 1 overwinning bij zijn palmares kon toevoegen.
Ook voor Hotak 5 zijn het geen makkelijke tijden. Als nieuwkomer in de 6e klasse lijken ze net te kort te komen om zich te handhaven. In de Wouwse Plantage werd er met 7-3 verloren tegen De Pin Pongers 2. Roland van den Bogart (2) en Jantine Burgers-Schoonen zorgden voor de punten.
Jeugd 1 klopt ODT met 8-2
In Roosendaal won jeugd 1 met 2-8 van ODT 1 en blijft hierdoor uitzicht houden op plaats 1 in de 2e klasse. De achterstand op koploper Belcrum 2 bedraagt nu 5 punten en is dus nog zeker niet onoverkomelijk. Als kersverse Nederlandse Kampioen in de 2e klasse gaf Tom van Oers het goede voorbeeld door al zijn 3 enkelspelen te winnen en samen met Evan Konings ook nog het dubbel naar zich toe te trekken.
Evan Konings en Tijmen Janvier hadden met ieder 2 overwinningen in het enkelspel ook een belangrijk aandeel in deze mooie zege.
Bas Rongen
