Wat zijn we zonder de hulp van onze vrijwilligers?

Opzetten van de tafels, training geven, competitie teams regelen, inschrijven voor toernooien, het regelen van de financiën, beslissingen nemen, zorgen dat alles geregeld is met de zaalhuur en Gemeente, verzetten van wedstrijden, coachen bij toernooien, activiteiten organiseren, organiseren van clubtoernooien, notulen maken voor de verschillende veroverleggen, reparaties uitvoeren, helpen bij trainingen, coachen bij de competitie, bestellen van materialen en plakken van batjes.

Vast ben ik nog veel vergeten. Maar zonder al onze vrijwilligers zijn we als vereniging niks!

Zaterdag 23 december hebben Roland, Patrick en Adriënne alle vrijwilligers bedankt met een lekkere traktatie. Een klein gebaar maar een hele grote dankjewel aan: Toon, Linley, Ralph, Piet, Kees, Bas, Frans, Edwin, Roland, Joey, Ton, Mark, Michiel, Patrick, Adriënne.

Hopelijk kunnen we nog lang gebruik maken van jullie inzet!