Hall of Fame











Hall of Fame



donderdag, februari 02, 2017 Beheerder Hotak 68 1410

Hier staan alle kampioenen van de club!

Seizoen   Team   Klasse   Spelers
             
Najaar 2013   jeugd 3   Starters S2   Roy de Nijs, Youri Aarden, Stijn Koolen, Tim Nieuwlaat. Coach: Marlies Somers
Voorjaar 2012   jeugd 3   3e klasse Jun.   Matthijs Hogendoorn, Sofie Verkuijl, Jelle Kuijper. Coach: Eric Kuijper.
Najaar 2011   jeugd 5   3e klasse A asp   Kevin Bruggeman, Davey Hu, Tobias Vroomen, coach : Jacco Schoone
    senioren 7   5e klasse C   Carolien Franken, Stefan Konings, Mariska Prinsen, Jacques Tempelaars
Voorjaar 2011   senioren 2   hoofdklasse B   Roel van Elzakker, Erik Franken, Gert Gosselink, Eric Kuiper, Roald Vos
    senioren 4   3e klasse A   Stefanie van Genegen, Ton van Oevelen, Ruud Segers, Simone Visser, Michel de Vries 
Najaar 2010   senioren 2   hoofdklasse B   Bob van Geffen, Mitchel Hendrikx, Peter van Oevelen, Jacco Schoone
    jeugd 2   2e klasse B jun   Cassandra van der Meulen, Jessica Prinsen, Esmee Schaar, coach : Miranda Vroomen
Voorjaar 2010   jeugd 2   3e klasse A asp   Matthijs Hogendoorn, Luc de Keijzer, Sofie Verkuijl
    senioren 1   hoofdklasse C   Roel van Elzakker, Gert Gosselink, Eric Kuijper, Roald Vos
    senioren 3   1e klasse A   Mitchel Hendrikx, Darko Milovic, Peter van Oevelen, Jacco Schoone
    senioren 9   5e klasse D   Piet van Hoek, Rudy van Leeuwen, Kees Overbeeke, Ad Vriens
    senioren 10   6e klasse D   Mattanja Dijkers, Gilda Knaven, Louis Minnbach, Onno Quik, Frans Verboven
Najaar 2009   senioren 3   2e klasse C   Mitchel Hendrikx, Darko Milovic, Peter van Oevelen, Sjoerd Stoffels
    senioren 9   6e klasse D   Piet van Hoek, Rudy van Leeuwen, Kees Overbeeke, Ad Vriens
    senioren 10   7e klasse C   Mattanja Dijkers, Gilda Knaven, Louis Minnebach, Onno Quik, Mario Verkuijl, Frans Verboven, Barbara Vervorst.
    jeugd 1   1e klasse A jun   Edwin Kommers, Dennis Overbeeke, Martijn Withagen, coach : Bernard Somers
Voorjaar 2009   senioren 1    hoofdklasse B   Bob van Geffen, Gert Gosselink, Sjoerd Stoffels, Roald Vos
    senioren 5   3e klasse C   Frank Dingemans, Carolien Franken, Huub Hoofs, Simone Visser, Michel de Vries, Nico van Wiltenburg
Najaar 2008   jeugd 1   2e klasse A jun   Edwin Kommers, Dennis Overbeeke, Martijn Withagen, coach : Ton Kommers
    jeugd 3   3e klasse A asp   Annelie Boussen, Nicky van den Maegdenbergh, Valerie Verkuijl, coach : Jacques Tempelaars
    senioren 8   7e klasse C   Mattanja Dijkers, Gilda Knaven, Louis Minnebach, Gerda van Oevelen Mario Verkuijl, Barbara Vervorst
    dames 1   2e divisie gr 4   Stefanie van Genegen, Dianne Overbeeke, Adriënne Suijkerbuijk, coach : Marlies Somers
Voorjaar 2008   meisjes 1   kampioensgroep Stefanie van Genegen, Laura van Oevelen, Dianne Overbeeke, Ingrid Raats, coach : Marlies Somers
    meisjes 2   landelijk BC gr 1   Cassandra van der Meulen, Jessica Prinsen, Mariska Prinsen, coach : Huub Hoofs
    jeugd 3   6e klasse A jun   Stefan van Dijk, Patrick van Loon, Jesper van der Velde, Gertjan Wesselingh, coach : Roland van den Heuvel
Najaar 2007   meisjes 1   landelijk A gr 2   Stefanie van Genegen, Laura van Oevelen, Dianne Overbeeke, Ingrid Raats, coach : Marlies Somers
    jeugd 1   3e klasse A jun   Edwin Kommers, Boris van der Lem, Martijn Withagen, coach : Ton Kommers
    senioren 1   hoofdklasse CD   Leon Ernst, Bob van Geffen, Gert Gosselink, Roald Vos
    senioren 4   4e klasse A   Remco Dijkers, Roland van den Heuvel, Ton van Oevelen, Ruud Segers, Adriënne Suijkerbuijk
    senioren 7   5e klasse C   Stefan Konings, Ronald van der Schot, Jacques Tempelaars, Nico van Wiltenburg
Voorjaar 2007   senioren 9   7e klasse C   Gerda van Oevelen, Gilda Knaven, Peter Schauenburg, Mario Verkuijl, Louis Minnebach, Gerry van Veldhoven, Kees Overbeeke, Willem Jacobs
Najaar 2006   meisjes 1   landelijk A gr 2   Stefanie van genegen, Dianne Overbeeke, Ingrid Raats, Laura van Oevelen, coach : Marlies Somers
    dames 1   2e divisie gr 2   Carolien Franken, Simone Visser, Sandra Timmermans, Adriënne Suijkerbuijk, coach : Bernard Somers
Voorjaar 2006   jongens 1   landelijk C gr 1   Mitchel Hendrikx, Darko Milovic, Peter van Oevelen, Leon Ernst, coach : Jacques Tempelaars
    jeugd 2   2e klasse A asp   Edwin Kommers, Boris van der Lem, Martijn Withagen, coach : Ton Kommers
    dames 1   3e divisie gr 3   Carolien Franken, Simone Visser, Sandra Timmermans, Adriënne Suijkerbuijk, coach : Bernard Somers
    senioren 4   3e klasse D   Bart Bruins, Frank Dingemans, Ben Schot, Bert van Brakel, Adriënne Suijkerbuijk
    senioren 6   4e klasse B   Erik Dieperink, Sebastiaan Jouvenaar, Michel Hoeks, Ronald Konings, Carolien Franken
    senioren 9   5e klasse D   Ed Bartels, Huub Hoofs, Stefan Konings, Ronald van der Schot,Frans Verboven
    senioren 10   7e klasse C   Willem Jacobs, Gilda Knaven, Louis Minnebach, Gerda van Oevelen, Peter Schauenburg, Gerry van Veldhoven, Mario Verkuijl, Kees Overbeeke
Voorjaar 2005   senioren 3   1e klasse A   Niels van Elzakker, Peter van Genegen, Ton Kommers, Ton van Oevelen, Marlies Somers
    senioren 6   4e klasse C   Kees Adriaanse, Carolien Franken, Michel Hoeks, Ronald Konings  
    jeugd 4   4e klasse B asp   Marta Dorzdz, Jessica Prinse, Mariska Prinsen, coach : Roland van den Heuvel
Najaar 2004   heren 1   1e divisie gr 2   Bob van Geffen, Twan Jansen, Reinier Paetzel, Ton Vogelaar
    senioren 4   2e klasse B   Niels van Elzakker, Ton Kommers, Ton van Oevelen, Marlies Somers, Simone Visser
    senioren 8   5e klasse E   Erik Dieperink, Linda Konings, Anneloes de Krom
    senioren10   5e klasse C   Sebastiaan Jouvenaar, Stefan Konings, Ronald van der Schot, Bernard Somers
    meisjes 1   landelijk BC gr 2   Stefanie van Genegen, Cathelijne Hibma, Dianne Overbeeke, coach : Marlies Somers
    jeugd 2   3e klasse B asp   Cassandra van der Meulen, Laura van Oevelen, Ingrid Raats, coach : Cees Konings
Voorjaar 2004   dames 1    3e divisie gr 3   Simone Visser, Selma Paetzel, Carolien Franken, coach : Bernard Somers
    senioren 6   4e klasse A   Kees Adriaanse, Michel Hoeks, Ronald Konings, Michel de Vries
    senioren 10   7e klasse B   Willem Jacobs, Louis Minnebach, Gilda Knaven, Mario Verkuijl, Peter Schauenburg, Gerda van Oevelen, Gerry van Veldhoven
    jeugd 2   2e klasse B jun   Leon Ernst, Mitchel Hendrikx, Peter van Oevelen, Ralph van de Wekke, coach : Jacques Tempelaars
Najaar 2003   heren 1    1e divisie gr 1   Bob van Geffen, Twan Jansen, Reinier Paetzel, Ton Vogelaar
    senioren 2   1e klasse B   Erik Franken, Ludo Gijsen, Roald Vos
    senioren 4   2e klasse A   Bart Bruins, Frank Dingemans, Ben Schot, Adriënne Suijkerbuijk
Voorjaar 2003   heren 1   2e divisie gr 4   Bob van Geffen, Twan Jansen, Reinier Paetzel, Ton Vogelaar
    dames 1   3e divisie gr 2   Anneloes de Krom, Marlies Somers, Simone Visser, Adriënne Suijkerbuijk
    jeugd 3   3e klasse C jun   Peter van Oevelen, Mitchel Hendrikx, Leon Ernst, coach : Dirk Peters
Najaar 2002   senioren 7   5e klasse D   Ed Bartels, Erik Dieperink, Michel Hoeks, Ronald Konings, Klazien van Nes
    senioren 8   5e klasse B   Kees Adriaanse, Linda Konings, Bernard Somers, Mark Zwaan, Jacques Tempelaars
    jeugd 3   4e klasse B jun   Peter van Oevelen, Mitchel Hendrikx, Leon Ernst, coach : Dirk Peters
Voorjaar 2002   senioren 4   3e klasse B     Bart Bruins, Ben Schot, Ben Sotthewes
    senioren 10   7e klasse A   Gilda Knaven, Gerda van Oevelen, Gerry van Veldhoven, Mario Verkuijl, Willem Jacobs
    jeugd 1   1e klasse A jun   Bram Marcus, Stephan Vastenburg, Ralph van de Wekke, coach : Bernard Somers
    jeugd 2   4e klasse C jun   Huub Hoofs, Stefan Konings, Darko Milovic, coach : Jacques Tempelaars
    jeugd 4   3e klasse A asp   Stefanie van Genegen, Remco Gielisse, Cathelijne Hibma, Dianne Overbeeke, coach : Marlies Somers
Najaar 2002   senioren 2   1e klasse A   Robin Theuns, Roald Vos, Marvin Wircx
    senioren 8   5e klase B   Ed Bartels, Erik Dieperink, Michel Hoeks, Ronald Konings
Voorjaar 2001   heren 1   2e divisie gr 4   Bob van Geffen, Gert Gosselink, Twan Jansen, Jacco Schoone, Jeroen van de Wiel
    senioren 6   5e klasse B   Wim Appels, Roland van den Heuvel, Toon van Loon, Theo den Ouden, Nico van Wiltenburg
    senioren 9   6e klasse A jun   Roland van den Bogaert, Adrie Koens, Dirk Peter, Ronald van der Schot, Bernard Somers

 

donderdag, februari 02, 2017 Beheerder Hotak 68 1410

Hier staan alle kampioenen van de club!

Seizoen   Team   Klasse   Spelers
             
Najaar 2013   jeugd 3   Starters S2   Roy de Nijs, Youri Aarden, Stijn Koolen, Tim Nieuwlaat. Coach: Marlies Somers
Voorjaar 2012   jeugd 3   3e klasse Jun.   Matthijs Hogendoorn, Sofie Verkuijl, Jelle Kuijper. Coach: Eric Kuijper.
Najaar 2011   jeugd 5   3e klasse A asp   Kevin Bruggeman, Davey Hu, Tobias Vroomen, coach : Jacco Schoone
    senioren 7   5e klasse C   Carolien Franken, Stefan Konings, Mariska Prinsen, Jacques Tempelaars
Voorjaar 2011   senioren 2   hoofdklasse B   Roel van Elzakker, Erik Franken, Gert Gosselink, Eric Kuiper, Roald Vos
    senioren 4   3e klasse A   Stefanie van Genegen, Ton van Oevelen, Ruud Segers, Simone Visser, Michel de Vries 
Najaar 2010   senioren 2   hoofdklasse B   Bob van Geffen, Mitchel Hendrikx, Peter van Oevelen, Jacco Schoone
    jeugd 2   2e klasse B jun   Cassandra van der Meulen, Jessica Prinsen, Esmee Schaar, coach : Miranda Vroomen
Voorjaar 2010   jeugd 2   3e klasse A asp   Matthijs Hogendoorn, Luc de Keijzer, Sofie Verkuijl
    senioren 1   hoofdklasse C   Roel van Elzakker, Gert Gosselink, Eric Kuijper, Roald Vos
    senioren 3   1e klasse A   Mitchel Hendrikx, Darko Milovic, Peter van Oevelen, Jacco Schoone
    senioren 9   5e klasse D   Piet van Hoek, Rudy van Leeuwen, Kees Overbeeke, Ad Vriens
    senioren 10   6e klasse D   Mattanja Dijkers, Gilda Knaven, Louis Minnbach, Onno Quik, Frans Verboven
Najaar 2009   senioren 3   2e klasse C   Mitchel Hendrikx, Darko Milovic, Peter van Oevelen, Sjoerd Stoffels
    senioren 9   6e klasse D   Piet van Hoek, Rudy van Leeuwen, Kees Overbeeke, Ad Vriens
    senioren 10   7e klasse C   Mattanja Dijkers, Gilda Knaven, Louis Minnebach, Onno Quik, Mario Verkuijl, Frans Verboven, Barbara Vervorst.
    jeugd 1   1e klasse A jun   Edwin Kommers, Dennis Overbeeke, Martijn Withagen, coach : Bernard Somers
Voorjaar 2009   senioren 1    hoofdklasse B   Bob van Geffen, Gert Gosselink, Sjoerd Stoffels, Roald Vos
    senioren 5   3e klasse C   Frank Dingemans, Carolien Franken, Huub Hoofs, Simone Visser, Michel de Vries, Nico van Wiltenburg
Najaar 2008   jeugd 1   2e klasse A jun   Edwin Kommers, Dennis Overbeeke, Martijn Withagen, coach : Ton Kommers
    jeugd 3   3e klasse A asp   Annelie Boussen, Nicky van den Maegdenbergh, Valerie Verkuijl, coach : Jacques Tempelaars
    senioren 8   7e klasse C   Mattanja Dijkers, Gilda Knaven, Louis Minnebach, Gerda van Oevelen Mario Verkuijl, Barbara Vervorst
    dames 1   2e divisie gr 4   Stefanie van Genegen, Dianne Overbeeke, Adriënne Suijkerbuijk, coach : Marlies Somers
Voorjaar 2008   meisjes 1   kampioensgroep Stefanie van Genegen, Laura van Oevelen, Dianne Overbeeke, Ingrid Raats, coach : Marlies Somers
    meisjes 2   landelijk BC gr 1   Cassandra van der Meulen, Jessica Prinsen, Mariska Prinsen, coach : Huub Hoofs
    jeugd 3   6e klasse A jun   Stefan van Dijk, Patrick van Loon, Jesper van der Velde, Gertjan Wesselingh, coach : Roland van den Heuvel
Najaar 2007   meisjes 1   landelijk A gr 2   Stefanie van Genegen, Laura van Oevelen, Dianne Overbeeke, Ingrid Raats, coach : Marlies Somers
    jeugd 1   3e klasse A jun   Edwin Kommers, Boris van der Lem, Martijn Withagen, coach : Ton Kommers
    senioren 1   hoofdklasse CD   Leon Ernst, Bob van Geffen, Gert Gosselink, Roald Vos
    senioren 4   4e klasse A   Remco Dijkers, Roland van den Heuvel, Ton van Oevelen, Ruud Segers, Adriënne Suijkerbuijk
    senioren 7   5e klasse C   Stefan Konings, Ronald van der Schot, Jacques Tempelaars, Nico van Wiltenburg
Voorjaar 2007   senioren 9   7e klasse C   Gerda van Oevelen, Gilda Knaven, Peter Schauenburg, Mario Verkuijl, Louis Minnebach, Gerry van Veldhoven, Kees Overbeeke, Willem Jacobs
Najaar 2006   meisjes 1   landelijk A gr 2   Stefanie van genegen, Dianne Overbeeke, Ingrid Raats, Laura van Oevelen, coach : Marlies Somers
    dames 1   2e divisie gr 2   Carolien Franken, Simone Visser, Sandra Timmermans, Adriënne Suijkerbuijk, coach : Bernard Somers
Voorjaar 2006   jongens 1   landelijk C gr 1   Mitchel Hendrikx, Darko Milovic, Peter van Oevelen, Leon Ernst, coach : Jacques Tempelaars
    jeugd 2   2e klasse A asp   Edwin Kommers, Boris van der Lem, Martijn Withagen, coach : Ton Kommers
    dames 1   3e divisie gr 3   Carolien Franken, Simone Visser, Sandra Timmermans, Adriënne Suijkerbuijk, coach : Bernard Somers
    senioren 4   3e klasse D   Bart Bruins, Frank Dingemans, Ben Schot, Bert van Brakel, Adriënne Suijkerbuijk
    senioren 6   4e klasse B   Erik Dieperink, Sebastiaan Jouvenaar, Michel Hoeks, Ronald Konings, Carolien Franken
    senioren 9   5e klasse D   Ed Bartels, Huub Hoofs, Stefan Konings, Ronald van der Schot,Frans Verboven
    senioren 10   7e klasse C   Willem Jacobs, Gilda Knaven, Louis Minnebach, Gerda van Oevelen, Peter Schauenburg, Gerry van Veldhoven, Mario Verkuijl, Kees Overbeeke
Voorjaar 2005   senioren 3   1e klasse A   Niels van Elzakker, Peter van Genegen, Ton Kommers, Ton van Oevelen, Marlies Somers
    senioren 6   4e klasse C   Kees Adriaanse, Carolien Franken, Michel Hoeks, Ronald Konings  
    jeugd 4   4e klasse B asp   Marta Dorzdz, Jessica Prinse, Mariska Prinsen, coach : Roland van den Heuvel
Najaar 2004   heren 1   1e divisie gr 2   Bob van Geffen, Twan Jansen, Reinier Paetzel, Ton Vogelaar
    senioren 4   2e klasse B   Niels van Elzakker, Ton Kommers, Ton van Oevelen, Marlies Somers, Simone Visser
    senioren 8   5e klasse E   Erik Dieperink, Linda Konings, Anneloes de Krom
    senioren10   5e klasse C   Sebastiaan Jouvenaar, Stefan Konings, Ronald van der Schot, Bernard Somers
    meisjes 1   landelijk BC gr 2   Stefanie van Genegen, Cathelijne Hibma, Dianne Overbeeke, coach : Marlies Somers
    jeugd 2   3e klasse B asp   Cassandra van der Meulen, Laura van Oevelen, Ingrid Raats, coach : Cees Konings
Voorjaar 2004   dames 1    3e divisie gr 3   Simone Visser, Selma Paetzel, Carolien Franken, coach : Bernard Somers
    senioren 6   4e klasse A   Kees Adriaanse, Michel Hoeks, Ronald Konings, Michel de Vries
    senioren 10   7e klasse B   Willem Jacobs, Louis Minnebach, Gilda Knaven, Mario Verkuijl, Peter Schauenburg, Gerda van Oevelen, Gerry van Veldhoven
    jeugd 2   2e klasse B jun   Leon Ernst, Mitchel Hendrikx, Peter van Oevelen, Ralph van de Wekke, coach : Jacques Tempelaars
Najaar 2003   heren 1    1e divisie gr 1   Bob van Geffen, Twan Jansen, Reinier Paetzel, Ton Vogelaar
    senioren 2   1e klasse B   Erik Franken, Ludo Gijsen, Roald Vos
    senioren 4   2e klasse A   Bart Bruins, Frank Dingemans, Ben Schot, Adriënne Suijkerbuijk
Voorjaar 2003   heren 1   2e divisie gr 4   Bob van Geffen, Twan Jansen, Reinier Paetzel, Ton Vogelaar
    dames 1   3e divisie gr 2   Anneloes de Krom, Marlies Somers, Simone Visser, Adriënne Suijkerbuijk
    jeugd 3   3e klasse C jun   Peter van Oevelen, Mitchel Hendrikx, Leon Ernst, coach : Dirk Peters
Najaar 2002   senioren 7   5e klasse D   Ed Bartels, Erik Dieperink, Michel Hoeks, Ronald Konings, Klazien van Nes
    senioren 8   5e klasse B   Kees Adriaanse, Linda Konings, Bernard Somers, Mark Zwaan, Jacques Tempelaars
    jeugd 3   4e klasse B jun   Peter van Oevelen, Mitchel Hendrikx, Leon Ernst, coach : Dirk Peters
Voorjaar 2002   senioren 4   3e klasse B     Bart Bruins, Ben Schot, Ben Sotthewes
    senioren 10   7e klasse A   Gilda Knaven, Gerda van Oevelen, Gerry van Veldhoven, Mario Verkuijl, Willem Jacobs
    jeugd 1   1e klasse A jun   Bram Marcus, Stephan Vastenburg, Ralph van de Wekke, coach : Bernard Somers
    jeugd 2   4e klasse C jun   Huub Hoofs, Stefan Konings, Darko Milovic, coach : Jacques Tempelaars
    jeugd 4   3e klasse A asp   Stefanie van Genegen, Remco Gielisse, Cathelijne Hibma, Dianne Overbeeke, coach : Marlies Somers
Najaar 2002   senioren 2   1e klasse A   Robin Theuns, Roald Vos, Marvin Wircx
    senioren 8   5e klase B   Ed Bartels, Erik Dieperink, Michel Hoeks, Ronald Konings
Voorjaar 2001   heren 1   2e divisie gr 4   Bob van Geffen, Gert Gosselink, Twan Jansen, Jacco Schoone, Jeroen van de Wiel
    senioren 6   5e klasse B   Wim Appels, Roland van den Heuvel, Toon van Loon, Theo den Ouden, Nico van Wiltenburg
    senioren 9   6e klasse A jun   Roland van den Bogaert, Adrie Koens, Dirk Peter, Ronald van der Schot, Bernard Somers